Загрузка...
Властивості активних компонентів
 • L-лейциннезамінна амінокислота. Стимулює імунну систему, регулює вуглеводний обмін, знижує рівень глюкози у крові. Дозволяє клітинам м'язової та кісткової тканин організму краще регенерувати.
 • L-аргініннезамінна амінокислота. Уповільнює розвиток пухлин та ракових утворень. Підсилює дезінтоксикаційні процеси у печінці. Сприяє приросту м'язової маси та зниженню жирових запасів організму. Допомагає виділенню гормону росту та зміцнює імунну систему.
 • L-ізолейциннезамінна амінокислота. Бере участь у створенні гемоглобіну, регулює енергетичні процеси, нормалізує вміст цукру в крові, впливає на центральну нервову систему, збільшує витривалість та сприяє відновленню м'язів.
 • L-лізиннезамінна амінокислота. Необхідна для нормального формування та росту кісток, сприяє засвоєнню кальцію та підтримці нормального обміну азоту. L-лізин бере участь у синтезі антитіл, гормонів, ферментів, формуванні колагену та відновленні тканин.
 • Гліцинамінокислота, має заспокійливу дію, знімає напругу, почуття тривоги, страху, підвищує витривалість та стійкість до стресів, нормалізує сон. Бере участь у забезпеченні киснем процесу утворення нових клітин. Є важливим учасником у виробленні гормонів, відповідальних за посилення імунної системи.
 • L-метіоніннезамінна амінокислота, яка посилює переробку жирів, запобігає їх відкладенню в печінці та на стінках артерій. Покращує травлення. Бере участь у виведенні важких металів із організму. Метіонін є джерелом сірки, що формує білок кератин, який необхідний для здоров'я шкірного покриву, шерсті та кігтів тварини.
 • Відгуки


  Залишити відгук

  Please enter your name!
  Please choose rating!
  Відгук*
  Please write a review!
  До 700 символів

  Рекомендуємо прочитати

  Що таке незамінні амінокислоти?

  Незамінні амінокислоти – це ті речовини, які необхідні для життєдіяльності організму та які не можуть бути синтезовані в організмі. Амінокислоти є ключовими компонентами білків та нуклеїнових кислот, які беруть участь у багатьох фізіологічних процесах, у тому числі вуглеводному обміні, регенерації тканин, формуванні гормонів та синтезі антитіл.

  Крім того, амінокислоти беруть участь у синтезі клітинних мембран, регуляції рівня енергії в організмі, синтезі гормонів росту, зміцненні імунної системи, нормалізації вмісту цукру в крові, стійкості до стресів та покращенню травлення.

  Серед незамінних амінокислот можна виділити метіонін, фенілаланін, лізин, ізолеуксин, глутамін, аргінін, аспарагінова кислота та інші.

  Метіонін знижує рівень глюкози у крові, уповільнює розвиток пухлин, раку, приріст м'язової маси, зниження жиру. Гормон росту посилює ріст кісток, сприяє засвоєнню кальцію, синтезу антитіл, гормонів, формуванню колагену.

  Гліцин нормалізує сон, покращує травлення, знімає напругу, почуття тривоги, страх, стійкість до стресів, нормалізує сон.

  Лізин збільшує витривалість, відновлення м'язів та зростання кісток.

  Користь незамінних амінокислот для котів

  Кішки не вимагають вегетаріанської їжі, проте при неправильному харчуванні котів можуть виникати недоліки в організмі. Одним із таких недоліків є порушення вуглеводного обміну. Амінокислоти допомагають нормалізувати рівень глюкози в крові та сприяють регенерації клітин.

  Амінокислоти також уповільнюють розвиток пухлин та раку. Наприклад, аргінін уповільнює розвиток раку молочної залози. Аланін збільшує приріст м'язової маси та знижує жир. Аспартам нормалізує рівень гормону росту та зміцнює імунну систему.

  Амінокислоти також необхідні синтезу гемоглобіну. Гемоглобін необхідний для нормалізації вмісту цукру в крові. Амінокислоти також допомагають покращувати травлення та засвоєння їжі.

  Амінокислоти допомагають покращувати не лише фізичний стан кішок, а й психічний. Амінокислоти покращують роботу нервової системи, збільшують витривалість, відновлюють сили після фізичних навантажень. Амінокислоти також допомагають покращувати пам'ять та знімають напругу.

  Амінокислоти допомагають покращувати якість сну, заспокоюють та знімають

  Користь амінокислот для собак.

  Амінокислоти є незамінними для собак та відіграють важливу роль у його організмі. Вони необхідні для вуглеводного обміну, знижують рівень глюкози, сприяють регенерації, уповільнюють розвиток пухлин та раку.

  Амінокислоти також допомагають приросту м'язової маси, зниженню жиру, гормону росту, зміцненню імунної системи для гемоглобіну, нормалізують вміст цукру в крові, нормалізують роботу нервової системи, збільшують витривалість і відновлення м'язів, зростання кісток.

  Амінокислоти також сприяють засвоєнню кальцію, синтезу антитіл, гормонів, формуванні колагену.

  Вони мають заспокійливу дію, що знімає напруга, почуття тривоги, страх, стійкість до стресів, нормалізує сон.

  Амінокислоти покращують травлення.

  Продукти цієї категорії

  Вверх