Загрузка...
Властивості активних компонентів
 • Пивні дріжджіприродне джерело амінокислот, вітамінів групи В та харчових волокон. Ефективні при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту, отруєннях, явищах метеоризму. Сприяють виведенню токсинів, солей важких металів. Забезпечують повноцінне засвоєння та перетравлення їжі.
 • Ромашки екстрактмає жовчогінну, протизапальну, протимікробну дії на шлунково-кишковий тракт. Нормалізує секрецію шлункового соку. Усуває процеси бродіння, газоутворення, знімає спазм та набряк слизової оболонки, сприяє регенерації.
 • Бромелайнфермент, який покращує травлення. Він сприяє розщепленню білків у кишківнику та шлунку, завдяки чому вони швидше засвоюються організмом. Таким чином, бромелайн допомагає перетравлювати важку їжу, забезпечує протікання метаболічних процесів і дозволяє використовувати його для запобігання запальних захворювань кишківника.
 • Папаїнтравний фермент, який покращує перетравлення та повноцінне засвоєння їжі організмом. Він розщеплює білки, також сприяє розщепленню жирів і допомагає організму отримати з їжі максимум поживних речовин. Папаїн запобігає здуттю живота, хронічному розладу шлунка, а також очищує кишківник.
 • Відгуки


  Татьяна
  100%

  Залишаю відгук не одразу як почали приймати. В мене дуже тяжкохвора доця ( я її так називаю) Перенесла операцію на жкт, з тих пір проблеми. Періодично запалення, постійні болі, та гази які не виходять. Плюс алергетік на злакові, лікували підбирали дієти за рекомендацією лікуючих лікарів, завжди були зриви жкт. Почала від безвихідності листати інтернет. Відгуки даного препарату мене вразили. Замовила. Давала гастрокомплекс 4 дні. Моя доця відновилася. Вирішила здати аналізи. По аналізам калу виявили простіших, призначили таблетки, від яких її хватали судоми, і при всьому сказали продовжувати лікування ще 4 дні. Відкачала я ії зноаву гастрокомплексом. Рекомендую.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Юлия Кочеткова
  100%

  Очень помог моему щенку флэта перейти с сушки на натуралку.До этого мучились две недели,то понос,то несварение.После приема Гастрокомплекса,буквально за несколько дней ,стул пришел в норму.Очень рекомендую,вещь!

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Тетяна
  100%

  Препарат замовляю вдруге. Дійсно дієвий . У собаки 12 років є проблеми з травленням. Після прийняття препарату усі симптоми пройшли. Таблетки їсть сама.Дякую за такі препарати,які дають дію .

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Тетяна
  100%

  Замовляю повторно. Препарат дійсно працює і допомогає. Зникли усі симптоми взуття,урчання.Собакі 11 років ,вже давно має проблеми з ШКТ,а цей препарат їх усуває. Рекомендую усім знайомим.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Oksana
  100%

  Спасибо за быструю доставку и подарочки к заказу.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Олексій
  100%

  Цуценята потрапили під дію електромишеловки, стало погано, цей засіб дійсно стабілізував, нормалізував, зняв спазми, нормалізував стул цуциків, рекомендую, давал по пів таблетки, і подіяло,

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Назаревич Оксана
  100%

  Вперше купувала цю продукцію для своєї собаки( 5років, ірландський сетер), брала Гастро комплекс і Пробіотик, мені дуже сподобалась👍.У собаки з'явився гарний апетит, став більш активний і меньше газів.Думаю ще придбати вітамінний комплекс.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Геннадий
  100%

  Замовляю вже третій раз. Собака кобель ірландський сестер . Вік 15 років. З'явилися проблеми з шлунково кишковим трактом . А саме :періодично розлад шлунку. Через два дні прийому гастрокомплексу стабілізація. Через тиждень явно покращення стану. Дякую команді LeVi за гарний препарат та за фахову консультацію.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Ирина
  100%

  Огромное спасибо, отрыжка и срыгивание прошло на третий день, отличные препараты, брала гастро и пробиотик. Очень Вам благодарна. Мучались почти год. Спасибо большое🙏🙏🙏🥰🥰🥰

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Татьяна
  100%

  У одного из собак начались проблемы с пищеворением, походы по больницам, узи, куча анализов нечего не показывали, куча таблеток прибиотиков но толку не было, малому было только хуже, сам перестал подниматься по лестнице, все время плакал, отказывался от игр, нельзя было взять на руки кричал от боли. Заказали этот препарат и прибиотик. Через сутки сам спустился и поднялся по лестнице, спустя неделю носится по полям с приемным братом. Спасибо большое.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Світлана
  100%

  Замовляю вже вдруге ГАСТРО КОМПЛЕКС французькому бульдогу. Має проблеми з шлунково кишковим трактом, але приймаючи цей засіб плюс дієта і у песика все добре. Дякую за продукт!

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Вера
  100%

  Препарат действенный, мягкого действия. Лечим кота десяти лет, уже месяц. Гастро комплекс расталкиваем в порошок и даём в еду дважды в день. Состояние кота явно улучшилось, нет тошноты, улучшился аппетит и спазмы в ЖТК. Будем продолжать лечить этим препаратом. Спасибо за такой толковый Украинский препарат.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Рябенко Мария
  100%

  Собака з чутливим травленням приймає ГАСТРО КОМПЛЕКС та ПРОБІОТИК КОМПЛЕКС вже тиждень. Покращення помітили на другий день. Таблетки поїдає сама. Результатом задоволена. Рекомендую.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Ірина
  100%

  Хочу подякувати вам за ваші препарати. Замовляла ГАСТРО КОМПЛЕКС своєму котику і бачу резульати: покращився апетит, вона стала більш активна. Зараз приймаємо ПРОБІОТИК КОМПЛЕКС, потім будемо МУЛЬТИВІТАМІННИЙ КОМПЛЕКС. Дуже дякую!

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Ольга
  100%

  Замовляю вдруге, оскільки мій французик має проблеми з травленням! Дуже задоволена результатом !

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Залишити відгук

  Please enter your name!
  Please choose rating!
  Відгук*
  Please write a review!
  До 700 символів

  Рекомендуємо прочитати

  Шлунково-кишкові захворювання у кішок причини та симптоми

  Шлунково-кишковий тракт кішки – дуже ніжна та чутлива система, яку легко вивести з ладу. Існує безліч різних захворювань, які можуть вражати шлунок і кишечник кішки, і вони можуть бути викликані різними причинами, включаючи інфекції, паразити, харчову алергію та багато іншого. Деякі з найбільш поширених шлунково-кишкових захворювань у кішок включають:

  • Панкреатит
  • Гастрит
  • Гастроентерит
  • Закупорка кишечника
  • Запальні захворювання кишок.

  Панкреатит у кішок: це стан, у якому запалюється підшлункова залоза. Панкреатит може бути викликаний різними причинами, у тому числі інфекціями, раком підшлункової залози та прийомом деяких ліків. Симптоми панкреатиту включають блювання, діарею, втрату ваги та біль у животі.

  Гастрит у кішок: це запалення слизової оболонки шлунка. Гастрит може бути викликаний низкою причин, у тому числі інфекціями, виразкою шлунка та прийомом деяких ліків. Симптоми гастриту включають блювання, втрату апетиту, втрату ваги та біль у животі.

  Гастроентерит у кішок: це запалення шлунка та кишечника. Гастроентерит може бути викликаний низкою причин, включаючи інфекції, харчову алергію та деякі ліки. Симптоми гастроентериту включають блювання, діарею, втрату ваги та біль у животі.

  Закупорка кишечника у кішок: це закупорка кишечника. Закупорка кишечника може бути викликана низкою причин, у тому числі вживанням чогось занадто великого, гострого або загостреного, а також скупченням волосся в кишечнику. Симптоми непрохідності кишечника включають блювання, діарею, запор, втрату ваги та біль у животі.

  Є багато інших шлунково-кишкових захворювань, які можуть вражати кішок, але це одні з найпоширеніших. Якщо ви вважаєте, що у вашої кішки може бути якесь із цих захворювань, важливо негайно показати її ветеринару.

  Запальні захворювання кишок у кішок. Це стан, у якому запалюється слизова оболонка кишечника. Це може бути викликано рядом речей, включаючи бактеріальні інфекції, вірусні інфекції та алергії. Симптоми запального захворювання кишечника включають блювання, діарею, втрату апетиту, втрату ваги та біль у животі.

  Шлунково-кишкові захворювання у собак причини та симптоми

  Є багато різних шлункових захворювань, які можуть вражати собак. Деякі з найпоширеніших включають панкреатит, гастрит та синдром подразненого кишечника. Інші менш поширені, але все ж таки серйозні захворювання включають метеоризм, ентерит і коліт.

  Панкреатит у собак – це запалення підшлункової залози. Це може бути викликано рядом речей, включаючи інфекцію, певні ліки та певні захворювання. Симптоми включають блювання, діарею, біль у животі та втрату ваги.

  Гастрит у собак - це запалення слизової оболонки шлунка. Це може бути викликано рядом речей, включаючи інфекцію, певні ліки та певні захворювання. Симптоми включають блювання, діарею, біль у животі та втрату ваги.

  Синдром подразненого кишечника у собак є розладом кишечника. Це може бути викликано рядом речей, включаючи інфекцію, певні ліки та певні захворювання. Симптоми включають біль у животі, діарею, запор та гази.

  Метеоризм у собак – це стан, у якому шлунок роздмухується газами. Це може бути викликано рядом речей, включаючи переїдання, прийом деяких ліків та певних захворювань. Симптоми включають біль у животі, здуття живота та відрижку.

  Ентерит у собак – це запалення кишківника. Це може бути викликано рядом речей, включаючи інфекцію, певні ліки та певні захворювання. Симптоми включають біль у животі, діарею, блювання та втрату ваги.

  Коліт у собак – це запалення товстої кишки. Це може бути викликано рядом речей, включаючи інфекцію, певні ліки та певні захворювання. Симптоми включають біль у животі, діарею та кров у стільці.

  Є багато інших менш поширених шлункових захворювань, які можуть вражати собак. До них відносяться виразка шлунка, гастроентерит та рак шлунка. Симптоми цих захворювань різняться залежно від конкретного захворювання. Однак загальні симптоми можуть включати блювання, діарею, біль у животі та втрату ваги.

  Продукти цієї категорії

  Вверх