Загрузка...
Властивості активних компонентів
 • Enterococcus faeciumмолочнокислі бактерії, що належать до роду ентерококів, які входять до складу нормальної мікрофлори травного тракту тварин. Ентерококи в процесі своєї життєдіяльності беруть участь у процесах обміну речовин у кишківнику, допомагають травленню та засвоєнню вітамінів. Також вони не дають патогенним бактеріям заселяти кишечник.
 • Lactobacillus acidophilusє одними з найпоширеніших видів пробіотиків. Lactobacillus acidophilus стимулюють імунну систему і цим пригнічують зростання патогенних мікроорганізмів: стафілококів, кишкових паличок. Виробляють речовину реутерин, що сприяє знищенню шкідливих мікробів без завдання шкоди корисній флорі.
 • Lactobacillus rhamnosusє грам-позитивними лактобактеріями. Відновлюють природний баланс корисної кишкової мікрофлори. Мають здатність інгібувати патогенні мікроорганізми. Зміцнюють бар'єрну функцію кишкової слизової оболонки, а також надають стимулюючу дію на імунні клітини.
 • Bifidobacterium bifidumє антагоністами широкого спектра патогенних і умовно патогенних мікроорганізмів. Антитоксична дія Bifidobacterium bifidum забезпечується швидким заселенням кишківника та відновленням нормальної мікрофлори, що перешкоджає проникненню токсинів у внутрішнє середовище організму. Біфідобактерії у високій концентрації активізують пристінне травлення кишківника, синтез вітамінів та амінокислот, посилюють захисну функцію кишківника та імунний захист організму.
 • Інулінпребіотик природного походження. Позитивно впливає на загальний стан організму та підвищує імунний захист за рахунок нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Відновлює мікрофлору шлунка після прийому антибіотиків. Допомагає виводити з організму токсини, шлаки та інші потенційно небезпечні речовини. Покращує роботу печінки, знижує рівень холестерину, допомагає краще засвоювати вітамінні добавки.
 • Відгуки


  Людмила
  100%

  Пробіотики, лактобактерії і подібне завши є потрібними у раціоні, особливо якщо тваринка знедужала (хворіє) і я могла раніше купувати їх лише у капсулі. З цим були свої незручності. Наразі все просто і легко тепер буде давати такі корисні для життєдіяльності інгридієнти!!! Супер! Дякую щиро!!!

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Мария
  100%

  Взяли по совету кинолога, была проблема с поеданием продуктов жизнедеятельности других собак (нехватка ферментов). Где-то на середине баночки заметила, что щенок теряет интерес к 💩. В общем, нам помогло, всем довольны. Понравился и сервис магазина, заказывали несколько продуктов и попали на акцию с подарком пакетиков для уборки за собакой, причём положили столько рулонов, сколько акционных товаров было 💚

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Рябенко Мария
  100%

  Дієвий препарат. Покращення вже на другий день. Дуже задоволена результатом.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Залишити відгук

  Please enter your name!
  Please choose rating!
  Відгук*
  Please write a review!
  До 700 символів

  Рекомендуємо прочитати

  Пробіотики для котів: чому їх варто приймати?

  Пробіотики - це живі мікроорганізми (бактерії або біфідобактерії), які допомагають поживним речовинам засвоюватися в кишечнику та покращують його функціонування. Приймаючи пробіотики, кішки можуть отримати такі переваги:

  • Поліпшення травлення. Пробіотики сприяють поліпшенню роботи шлунка та кишечника, що допомагає кішкам отримувати більше харчових речовин із їжі.

  • зниження ризику кишкових захворювань. Пробіотики сприяють зміцненню імунної системи та скороченню ризику захворювань кишківника.

  • Запобігання діареї (пронос). Пробіотики допомагають запобігти діареї, особливо у разі переїзду чи подорожі.

  • Поліпшення шкіри та вовни. Пробіотики сприяють покращенню якості шкіри та вовни, а також знижують ризик алергічних реакцій.

  • підвищення енергії. Пробіотики допомагають кішкам отримувати більше енергії з їжі.

  Переваги пробіотиків для кішок численні та різноманітні. Пробіотики можуть допомогти кішкам при діареї, дисбактеріозі та дисбалансі мікрофлори. Біфідобактерії є особливо корисним штамом пробіотиків для котів.

  Пробіотики для кішок, які приймають антибіотики

  Антибіотики ефективні при лікуванні бактеріальних інфекцій, але вони також становлять ризик появи побічних ефектів, таких як дисбактеріоз. Дисбактеріоз може призвести до зниження імунітету, а також порушення травлення. Пробіотики для котів, які приймають антибіотики, можуть допомогти запобігти або усунути дисбактеріоз. Пробіотики містять живі бактерії, які допомагають покращити чи підтримувати здоров'я травної системи. Приймати пробіотики під час прийому антибіотиків може допомогти знизити ризик дисбактеріозу та інших побічних ефектів.

  Як пробіотики можуть допомогти вашому собаці?

  Пробіотики – надають позитивний вплив на здоров'я дорослих собак та цуценят. Пробіотики допомагають покращити мікробіоценоз (число та види мікроорганізмів, що проживають у кишечнику), посилюють імунітет, допомагають травній системі та підвищують вироблення вітамінів. Всі ці фактори впливають на здоров'я собаки та допомагають запобігти багатьом захворюванням.

  При виборі пробіотика для собаки необхідно враховувати вік та стан здоров'я вашого собаки. Пробіотики можуть прийматись як профілактично, так і при лікуванні конкретних захворювань.

  Пробіотики допомагають покращити мікробіоценоз кишечника собаки, посилюють імунітет, допомагають травній системі та підвищують вироблення вітамінів. Всі ці фактори впливають на здоров'я собаки та допомагають запобігти багатьом захворюванням.

  Пробіотики для собак при прийомі антибіотиків

  Антибіотики ефективні в лікуванні бактеріальних інфекцій, але вони також можуть призводити до псування кишкової мікрофлори. Тому при прийомі антибіотиків рекомендується приймати пробіотики. Пробіотики допомагають відновити кишкову мікрофлору та знижують ризик псування кишкової мікрофлори.

  Пробіотики можуть допомогти вашому собаці при діареї, дисбактеріозі, порушенні мікрофлори та біфідобактеріях. Пробіотики є корисними для здоров'я шлунково-кишкового тракту собаки та можуть допомогти при проносі. Дисбактеріоз і порушення мікрофлори можуть призвести до проблем з м'яким або рідким випорожненням, тому пробіотики можуть допомогти у підтримці здорової мікрофлори в кишечнику собаки. Біфідобактерії є корисними бактеріями, які допомагають їжі краще засвоюватися і зміцнювати кишкову стінку.

  Продукти цієї категорії

  Вверх