Загрузка...
Властивості активних компонентів
 • Пивні дріжджіджерело вітамінів групи В, C, D, E, F, PP та 17 амінокислот. Вони містять антиоксиданти, мінерали, жирні кислоти, рослинні ферменти та мікроелементи. Сприяють активному росту та нормальному розвитку організму тварини, покращують стан шкіри та шерсті, попереджають порушення обміну речовин, підвищують ефективність кровотворення, мають гепатопротекторну дію, стимулюють імунітет.
 • Лецитинсприяє регенерації клітин забезпечуючи здоров'я шкіри та шерсті. Допомагає нормалізувати баланс жирів та мінералів, завдяки чому покращується фізична форма тварини. Стабілізує рівень холестерину в крові та захищає серцево-судинну систему. Виводить із організму токсини.
 • Колаген морськийнадає ефективну дію на організм тварини. Покращує стан опорно-рухового апарату, зміцнює кістки та зуби, сприяє швидкій регенерації шкіри
 • L-аргініннезамінна амінокислота. Сприяє приросту м'язової маси та зниженню жирових запасів організму. Має ранозагоювальну активність, покращує синтез колагену.
 • Цинксприяє покращенню якості шкіри та здорової густої шерсті. Зміцнює імунну систему. Нормалізує гормональний фон та обмін речовин.
 • Вітамін С (аскорбінова кислота)допомагає синтезувати колаген. Покращує стан шкіри та шерсті.
 • Вітамін РР (нікотинамід)олисприяє утворенню шкірних жирів, які не тільки знижують ризик зневоднення шкіри, а й безпосередньо пов'язані з підтриманням яскравості шерсті тварини.
 • Вітамін В5 (пантотенова кислота)прискорює загоєння ран, виразок та опіків. Корисний при лікуванні дерматитів, еритем та алопеції. Від пантотенової кислоти залежить яскравість шерсті тварин, а також вона захищає шерсть від раннього посивіння.
 • Вітамін Е (токоферол ацетат)еліксир молодості для тварин. Він бере участь у створенні нових клітин, а також продовжує життя старих клітин. Зменшує випадіння шерсті. Захищає організм від шкідливих речовин, запобігає тромбозу, бореться з накопиченням токсинів.
 • Вітамін В6 (піридоксин)надає шкірі пружність та еластичність. Бере участь у синтезі амінокислот, необхідний для нормального засвоєння жирів і білків.
 • Вітамін В2 (рибофлавін)забезпечує здоров'я шкіри тварин. Знімає запалення та покращує відновлення шкіри після мікротравм. Нормалізує обмін речовин, сприяє засвоєнню вуглеводів, жирів та білків.
 • Вітамін В1 (тіамін)позитивно впливає на стан шкіри у тварин. Запобігає сухості та лущенню шкіри.
 • Вітамін В9 (фолієва кислота)стимулює ріст шерсті та збільшує її яскравість. Сприяє прискореному синтезу амінокислот, необхідних для формування колагенових волокон, прискорює загоєння мікротравм, а також знімає запалення. Дуже важливий вітамін для росту, розвитку та оновлення всіх клітин організму тварин.
 • Вітамін В7 (біотин)забезпечує здорову шкіру, а також красивий і доглянутий вид шерсті. Відновлює обмін речовин і зменшує запальні процеси на шкірі.
 • Вітамін В12 (ціанокобаламін)покращує стан шкіри, регулює обмін речовин, знижує рівень холестерину, допомагає розщеплювати білки, які надходять з їжею.
 • Відгуки


  Наталія
  100%

  взяли на пробу вже другу упаковку, за суб'єктивними відчуттями у комплексі з основним лікуванням вітаміни діють непогано. Окремо результат прийому вітамінів оцінити складно, аналізи до, після не здавали.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Алла
  100%

  Отримали замовлення. Почали давати. Про результат говорити напевно рано, але що хочу відмітити, що кішці подобаються таблетки. Вона спочатку з'їдає таблетку, а потім їсть корм. Хоча у їжі вона у нас дуже перебірлива. Ось якось так. Дякую.

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Ирина
  100%

  Забрала вітамінки. Хочу написати чому замовила. Майже два роки наша собаня захворіла, проявився висип і пігментація. Здали аналізи і виявили грибкову інфекцію, дуже були засмучені, як так ми ж так дбаемо про неї, як про дитину. Лікування, аналізи, то майже все пропаде, то знову висип. І ось, зовсім випадкову ваша реклама в інстаграм. Я поділилася з нашим ветеренаром, і вона сказала, що так це дійсно хороший препарат, спробуйте. У вас дійсно гарний асортимент, як кажуть що кому і для чого треба. Тепер спробуємо і ми, проп'ємо місяць і напишу ще відгук, а поки що нашій красуні подобається запах, схрумтіла швидко. Дякую!

  LeVi

  Дякуємо за відгук!

  Залишити відгук

  Please enter your name!
  Please choose rating!
  Відгук*
  Please write a review!
  До 700 символів

  Рекомендуємо прочитати

  Вітаміни та мінерали для шерсті собак

  Вітаміни та мінерали необхідні для підтримки здоров'я шерсті вашого собаки та її кращого зовнішнього вигляду. Здорова дієта для вашого собаки повинна включати морський колаген, L-аргінін, цинк, вітамін С, вітамін РР, вітаміни групи В та вітамін Е. Ці поживні речовини важливі для здоров'я шкіри та шерсті вашого собаки.

  Морський колаген - це білок, який міститься у рибі. Це основний компонент шкіри та шерсті вашого собаки. Колаген відповідає за еластичність та міцність шкіри вашого собаки. Це також допомагає зберегти шерсть вашого собаки блискучою та здоровою.

  L-аргінін - амінокислота, що міститься в м'ясі. Це найважливіший будівельний блок білка. L-аргінін важливий для здоров'я шкіри та шерсті вашого собаки. Це допомагає зберегти шкіру вашого собаки зволоженою та еластичною.

  Цинк – це мінерал, який міститься у багатьох продуктах. Це важливо для здоров'я шкіри та шерсті вашого собаки. Цинк допомагає зберегти шкіру вашого собаки здоровою та вільною від інфекцій. Це також допомагає запобігти появі лупи.

  Вітамін С – це вітамін, який міститься у багатьох фруктах та овочах. Це важливо для здоров'я шкіри та шерсті вашого собаки. Вітамін С допомагає зберегти шкіру вашого здорового собаки і запобігає появі лупи.

  Вітамін РР - це вітамін, який міститься в багатьох м'ясних продуктах та птиці. Це важливо для здоров'я шкіри та шерсті вашого собаки. Вітамін РР допомагає зберегти шкіру вашого здорового собаки і запобігає появі лупи.

  Вітаміни групи В це група вітамінів, які містяться в багатьох продуктах. Вони важливі для здоров'я шкіри та шерсті вашого собаки. Вітаміни групи В допомагають зберегти шкіру вашого здорового собаки і запобігають появі лупи.

  Вітамін Е – це вітамін, який міститься у багатьох рослинних оліях. Це важливо для здоров'я шкіри та шерсті вашого собаки. Вітамін Е допомагає зберегти шкіру вашого здорового собаки і запобігає появі лупи.

  Захворювання шкіри собак симптоми, лікування та профілактика

  Шкірні захворювання собак є поширеною проблемою для багатьох власників собак. Існує безліч шкірних захворювань, які можуть вражати собак, і кожне з них має власний набір симптомів, методів лікування та профілактики.

  Найбільш поширеним шкірним захворюванням собак є короста, що викликається кліщами. Короста характеризується сильним свербінням, випаданням волосся і подразненням шкіри. Лікування зазвичай включає комбінацію місцевих та пероральних препаратів.

  Ще одним поширеним шкірним захворюванням у собак є алергія. Алергія може бути викликана рядом речей, включаючи певні продукти, подразники навколишнього середовища чи навіть укуси бліх. Симптоми алергії включають свербіж, почервоніння та набряк. Лікування алергії зазвичай включає уникнення алергенів і лікування симптомів антигістамінними препаратами або кортикостероїдами.

  Нарешті, існує низка бактеріальних та грибкових шкірних захворювань, які можуть вражати собак. До них відносяться гарячі крапки (гострий вологий дерматит), піодермія та стрижучий лишай. Лікування цих станів зазвичай включає використання антибіотиків чи протигрибкових препаратів.

  Профілактика шкірних захворювань собак зазвичай спрямована на запобігання контакту з речами, які можуть їх спричинити. Це означає, що ваш собака повинен бути чистим і доглянутим, а також уникати контактів з іншими собаками, які можуть бути інфіковані. Якщо ваш собака вступає в контакт з інфікованим собакою, важливо ретельно вимити уражену ділянку водою з милом, щоб видалити будь-які потенційні забруднення.

  Харчові добавки для шкіри та шерсті кішки

  Здорова шерсть у кота – це результат здорового харчування. Як і у людей, правильний баланс поживних речовин, включаючи вітаміни, мінерали, білки та незамінні жирні кислоти, має вирішальне значення для котів. Хороша дієта забезпечує кішок поживними речовинами, необхідними для всіх функцій організму, включаючи здорову шерсть.

  Існує безліч харчових добавок для котів, які можуть допомогти покращити здоров'я їхньої шкіри та шерсті. Жирні кислоти омега-3 - це тип жиру, який необхідний кішкам і допомагає зберегти їхню шерсть блискучою і м'якою. Добавки, що містять омега-3 жирні кислоти, можна знайти як у риб'ячому жирі, так і в лляній олії.

  Вітаміни А та Е також важливі для здоров'я шкіри та шерсті. Вітамін А допомагає зберегти шкіру зволоженою та міститься в таких продуктах, як печінка та яйця. Вітамін Е допомагає захистити шкіру від пошкоджень і міститься в рослинних оліях та зародках пшениці.

  Цинк — ще один мінерал, важливий для здоров'я шкіри та шерсті. Його можна знайти у м'ясі, птиці, морепродуктах та яйцях.

  Поговоріть зі своїм ветеринаром про те, які харчові добавки підходять для кішки.

  Способи покращення шкіри та шерсті кішок

  Існує ряд способів покращити стан шкіри та шерсті кішок. Ось кілька простих порад:

  1. Регулярне розчісування допомагає видалити мертве волосся, розподілити шкірний жир та стимулювати кровообіг. Це також дозволяє перевірити наявність проблем зі шкірою.

  2. Здорове харчування важливе для всіх тварин, і кішки не виняток. Раціон, багатий омега-3 жирними кислотами, може допомогти покращити здоров'я шкіри та шерсті.

  3. Регулярне купання допомагає видалити зі шкіри бруд, лупу та надлишки жиру. Обов'язково використовуйте м'який, безпечний для котів шампунь.

  4. Проблеми зі шкірою, такі як алергії, інфекції та паразити, можуть викликати проблеми зі шкірою та вовною. Якщо ви підозрюєте, що у вашої кішки проблеми зі шкірою, відведіть її до ветеринара для діагностики та лікування.

  Захворювання шкіри у котів симптоми, лікування та профілактика

  Кішки сприйнятливі до ряду шкірних захворювань та розладів, які можуть викликати сильний дискомфорт та страждання. У деяких випадках проблеми зі шкірою у кішок можуть свідчити про більш серйозне основне захворювання, тому важливо знати про симптоми і при необхідності звертатися до ветеринару.

  До найбільш поширених шкірних захворювань і порушень у кішок відносяться:

  • Алергія. Коти можуть мати алергію на ряд речей, включаючи певні продукти, пилок і пилових кліщів. Алергічні реакції можуть спричинити свербіж, почервоніння та запалення шкіри.

  • Бактеріальні інфекції. Бактеріальні інфекції шкіри можуть викликати ряд симптомів, включаючи почервоніння, набряк, кірки та гнійні шишки.

  • Грибкові інфекції. Грибкові інфекції шкіри відносно поширені у кішок і часто можуть бути спричинені впливом вогкості або підвищеної вологості. Симптоми включають випадання волосся, лущення та свербіж.

  • Паразитарні інвазії – Шкіру кішок можуть вражати різні паразити, у тому числі бліхи, кліщі та кліщі. Паразитарні інвазії можуть викликати сильне подразнення та свербіж, а також можуть призводити до вторинних бактеріальних або грибкових інфекцій.

  Шкірні захворювання та розлади у кішок часто можна успішно лікувати за допомогою комбінації ліків, харчових добавок та домашнього догляду. Однак у деяких випадках може знадобитися більш агресивне лікування, наприклад, антибіотики або кортикостероїди. Важливо звернутися за порадою до ветеринара, якщо ви підозрюєте, що ваша кішка може страждати від шкірного захворювання.

  Продукти цієї категорії

  Вверх